Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Herrljunga Terrazzo om du har förfrågningar, funderingar eller synpunkter om våra produkter och tjänster.

Herrljunga Terrazzo AB

Box 13 (Verkstadsgatan 20)
524 21 Herrljunga
info@terrazzo.se+46 513-78 50 00
Tillgänglighet under sommaren: 
V28 - Begränsad bemanning
V29 - Kontor och lager Stängt
V30 - Kontor och lager Stängt
V31 - Begränsad bemanning

Låt oss hjälpa till

Vi på Herrljunga Terrazzo är ett engagerat gäng som tillsammans har lång erfarenhet, stora kunskaper och, inte minst, en brinnande passion för terrazzo. Nedan följer kontaktuppgifter till några av våra medarbetare samt deras ansvarsområden.
SÄLJARE TERRAZZOENTREPRENAD
Anton Lundell
Telefon: +46 513-78 50 12anton.lundell@terrazzo.se
SÄLJARE TERRAZZOENTREPRENAD
Patrick Magnusson
Telefon: +46 513-78 50 13patrick.magnusson@terrazzo.se
SÄLJARE TERRAZZOSTEG & BEKLÄDNADSPRODUKTER
Tobias Johansson
Telefon: +46 513-78 50 14tobias.johansson@terrazzo.se
PROJEKTLEDNING 
TERRAZZOENTREPRENAD
Jimmy Rickardsson
Telefon: +46 513–78 50 05jimmy.rickardsson@terrazzo.se
PROJEKTLEDNING
TERRAZZOENTREPRENAD
Almin Hajdarevic
Telefon: +46 513-78 50 02almin.hajdarevic@terrazzo.se
PROJEKTLEDNING
TERRAZZOENTREPRENAD
Robert Unér
Telefon:+46 513-78 50 15robert.uner@terrazzo.se
PROJEKTLEDNING 
TERRAZZOENTREPRENAD
Raymond Wellander
Telefon: +46 513-78 50 18raymond.wellander@terrazzo.se

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Herrljunga Terrazzo om du har förfrågningar, funderingar eller synpunkter om våra produkter och tjänster.



    crossmenu